Jak powstał, skąd pomysł i co zawiera eBook "Cera bez skazy"?

Jak powstał, skąd pomysł i co zawiera eBook "Cera bez skazy"?

Wraz ze zmieniającym się światem, ebooki stały się niezwykle popularne, zastępując książki w tradycyjnej formie. Jest to bardziej minimalistyczna, a zarazem nowoczesna forma, dzięki której możemy czytać w drodze do pracy, na zajęcia, czekając na wizytę u lekarza… 

Początek pandemii, który uniemożliwił standardowe funkcjonowanie wielu Polakom, zaowocował nowym projektem. Z zakazem wychodzenia z domu, starając się nie oszaleć rozpoczął się owocny proces twórczy z rąk kosmetolog i właścicielki kliniki Izabeli Bagińskiej, dzięki czemu powstała marka #be_aware. Projekt skupiony jest, by w każdej publikacji poruszał temat szerzenia świadomości i obalania mitów pielęgnacyjnych, które tak często są powielane.  

Ebook “CERA BEZ SKAZY” to 107 stron wiedzy eksperckiej, przekazanej w zrozumiały sposób tak, aby każdy czytelnik znalazł rozwiązanie na swoją cerę! Zawiera niezbędne do poznania swojej skóry informacje, które pomagają określić występujący problem oraz uświadomić sobie jaki typ cery posiadamy. Dzięki dodatkowym pytaniom, poznanie swojej skóry i jej potrzeb nie będzie tak dużym wyzwaniem. Ebook został stworzony w taki sposób, aby móc krok po kroku przechodzić przez etapy, niemalże jak na wizycie u specjalisty. Strony zawierają sposoby na redukcję blizn, przebarwień, poprawę nawilżenia i odwrócenia procesów starzenia się skóry. 

Nie tylko wygląd jest ważny, ale też Twoje samopoczucie. 

Być może często dane było Ci spotkać się z przesadnym dbaniem o wygląd, o chęci bycia idealną, z nieskazitelnie gładką skórą. Może często odnosiłaś wrażenie, że świat powinien mieć na sobie filtr Instagrama, a wszyscy ludzie powinni być idealni… W ebooku został poruszony temat wpływania stanu skóry na zdrowie psychiczne. To istotna kwestia, ponieważ zdecydowana większość ludzi zwraca uwagę na pojawiające się niedoskonałości, które powodują u nich obniżone samopoczucie. Czy jednak nasz wygląd powinien wpływać na to jak się czujemy? ZDECYDOWANIE NIE. W #be_aware uświadamiamy, że każdy z nas jest wartościowy, każdy jest niewyobrażalnie unikatową jednostką. 

Co jeszcze odróżnia ebook “Cera bez skazy”? 

To pierwszy ebook powstały przez eksperta od skóry. W nim znajdziesz informacje pielęgnacyjne poparte wieloletnim doświadczeniem kosmetologa, który na co dzień prowadzi klinikę IB SKINSPACE. To pigułka rzetelnej wiedzy! Uczy, tłumaczy i obala mity. Przeczytasz w nim wiele informacji, które Cię zaskoczą, oraz dowiesz się, czego potrzebuje Twoja skóra. 

W związku z projektem Kobiety dla Kobiet za ebook “Cera bez skazy” zapłacisz jedynie 79zł, zamiast standardowej ceny 129zł! Oferta trwa do końca miesiąca. Zrób prezent swojej skórze i dowiedz się w jaki sposób ją pielęgnować! 

Przejdź do sklepu

[gs-fb-comments]

Skomentuj

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.