Plan na cerę - stwórz swój.

Plan na cerę - stwórz swój.

Ile razy zasypiałaś z myślą “od jutra zacznę dbać o siebie”?

Zazwyczaj pierwsza myśl, która pojawia się w naszej głowie słysząc slogan “Dbaj o siebie” to słowa: przecież to jasne, naturalne, normalne. A mimo to kiedy masz okazję by zadbać o swój wygląd spędzasz czas na przeglądaniu mediów społecznościowych lub oglądaniu kolejnego serialu. Co więcej, posiadanie pięknej, zadbanej skóry wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i pewność siebie. Zapewne wielokrotnie spotykałaś kobiety z idealną cerą i myślałaś “też chcę”, a jednak wciąż pozostawałaś z tymi samymi przyzwyczajeniami i brakiem systematyczności. W związku z tym chcielibyśmy zachęcić Cię do stworzenia własnego planu na cerę. Dzięki niemu sprawisz, że zyskasz regularność, zadbasz o swoje zdrowie i równowagę w życiu, a także poprawisz samoocenę. Od czego więc zacząć? 

Każda z nas jest inna, dlatego ważne jest, aby plan na cerę był indywidualny. Niestety – nie możemy dostarczyć Ci gotowego przepisu na idealną skórę, ponieważ to Ty wiesz najlepiej jakie produkty sprawdzają się podczas Twojej pielęgnacji, a co powoduje wysyp zmian skórnych i wyprysków. Podczas planowania istotne jest, abyś zastanowiła się jakich produktów pielęgnacyjnych używasz na co dzień i wyeliminowała te, które mają działanie komedogenne, są zapychające i sprawiają, że Twoja cera dużo traci. Kosmetyki naturalne nie są dobre dla wszystkich! 

Pamiętaj, że każda skóra potrzebuje nawilżenia! Tak, nawet ta tłusta. Kolejną sprawą jest WYELIMINOWANIE olejów, które w ostatnim czasie stały się tak popularne – niestety przynoszą więcej szkody niż pożytku. Ważne jest, abyś pamiętała o ochronie i filtrze SPF. Zwróć uwagę także na peelingi – korzystaj z tych enzymatycznych, ale też nie codziennie. Daj swojej skórze odpocząć, dbaj o nią, a odwdzięczy się promiennym blaskiem. 

Zachęcamy także do skorzystania z wizyty u Kosmetologa. Podczas konsultacji dowiesz się co wpływa na stan Twojej skóry, dlaczego pojawiają się wypryski. Zapoznasz się z wieloma sposobami na piękną, gładką skórę. Razem z kosmetologiem stworzycie indywidualny plan oparty na zabiegach dopasowanych do Ciebie. 

A przed wizytą warto pobrać Mapę twarzy, która jest dostępna tutaj.

To produkt, który ma za zadanie przybliżyć Ci potrzeby skóry. 

[gs-fb-comments]

Skomentuj

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.